Шановні клієнти! Наразі онлайн-магазин не працює та не здійснює доставку замовлень. Дякуємо за розуміння і бережіть себе!
+380 (50) 203-53-53Підтримка:
ГоловнаПро нас

Про нас

Бренд NAF NAF існує вже понад 45 років. Наша спеціалізація — модний жіночий одяг та аксесуари: нарядні вечірні речі, трендовий одяг на кожен день, стильні образи для роботи. З червня 2020 року NAF NAF входить до групи компанії SY Corporate France.
З чого все почалося

NAF NAF було засновано братами Жераром та Патріком Пар’ян. Перший магазин відкрився у 1973 році. Тоді він ще називався Influence («Вплив»). За деякий час брати почали створювати власні колекції одягу для дівчат віком 18–25 років. Презентація першої колекції відбулась у 1978 році.

Перший значущий успіх NAF NAF стався у 1983 році. Саме тоді брати придумали комбінезон, з якого почався успіх компанії. Комбінезон продавався у різних кольорах, і його продажі сягнули трьох мільйонів копій.

До речі, спочатку ім'я NAF NAF належало саме цієї моделі комбінезона, яку назвали на честь персонажа з казки про трьох поросят. Згодом його успадкувала і сама компанія. Таку назву для бренду обрали його засновники, брати Жерар і Патрік Пар’ян. У одного з них це було дитяче прізвисько.

bg
Який бренд NAF NAF в 2020 році
  • Штаб-квартира бренду розташована в Парижі
  • Близько 400 торгових точок по всьому світу
  • 1200 співробітників
Чудовий вигляд слугує жіночій впевненості у собі

Місія нашого бренду — створення одягу для жінок, що допомагатиме їм відчувати себе красивими і впевненими в собі щомиті, будь-де, за будь-яких обставин. Ми хочемо, щоб вони могли сказати: «Я пишаюсь бути дівчиною».

Цінності бренду

Цінності NAF NAF побудовані на простих речах — життєрадісності, яку ви даруєте оточуючим, вмінні цінити мить та ділитися нею. Ми обожнюємо жіночність, елегантність та витонченість.

Ми в соцмережах