Акція з 01-08.03.2021: +20% від останньої вартості на кожну одиницю з ціною від 1000 грн. зі знижкою до 70% вкл.
+380 50 396-23-84Підтримка:
ГоловнаОплата
Оплата

Готівкою при отриманні замовлення у відділенні «Нова Пошта» та у кур'єра

Сплатіть вартість замовлення і комісію кур'єрській службі за накладений платіж, а також вартість доставки для замовлень до 3000 грн, якщо ви вибрали кур'єрську доставку або доставку до відділення «Нова Пошта», після того, як перевірите товари в відділенні.

Увага! Якщо сума замовлень перевищує 5000 грн в день, для отримання замовлення необхідно пред'явити паспорт для верифікації та ідентифікації. Це стосується операцій як в готівковій формі, так і з використанням банківської платіжної картки.

Банківською картою на сайті (Visa або MasterCard)

Виберіть спосіб оплати «Банківської картою» під час оформлення замовлення. Після перевірки даних про замовлення, ви потрапите на сторінку платіжної системи.

Введіть:

• номер картки

• термін дії карти

• CVV / CVC код

І натисніть кнопку «Продовжити».

Після цього на сторінці з'явиться інформація про стан оплати. Оплата онлайн відбувається на сторінці, захищеної сертифікатами безпеки. Для цієї мети ми використовуємо платіжний сервіс LiqPay з технологією захисту даних в мережі інтернет.

Якщо сума вашого замовлення менше 3 000 грн для кур'єрської доставки і доставки до відділення «Нова пошта», при отриманні замовлення ви оплачуєте вартість доставки окремо.