Наш онлайн-магазин відновлює діяльність. Сплатити товари на сайті можливо лише банківською карткою. Наразі всі офлайн-магазини в м. Києві зачинені і свою діяльність продовжувати не будуть.
+380 (50) 203-53-53Підтримка:
ГоловнаОплата
Оплата

Готівкою при отриманні замовлення у відділенні «Нова Пошта» та у кур'єра

Якщо ви обрали доставку до відділення «Нова Пошта» або кур'єрську доставку, то сплатіть вартість замовлення і комісію службі доставки за наложений платіж, а також вартість доставки для замовлень до 3000 грн. після того, як перевірите товари.

Якщо клієнт/ка замовив/ла товари вартістю до 3000 грн., то вартість доставки посилки, а також у разі відмови з будь-яких причин у відділені чи під час кур’єрської доставки, сплачує клієнт/ка. Повернення посилки на склад сплачує бренд за власний рахунок.

Якщо клієнт/ка замовив/ла товари вартістю від 3000 грн., то вартість доставки посилки сплачує бренд. У разі повернення товару або відмови з будь-яких причин у відділені чи під час кур’єрської доставки, повернення посилки на склад бренду сплачує клієнт/ка за власний рахунок.

Увага! Якщо сума замовлень перевищує 5000 грн. в день, для отримання замовлення необхідно пред'явити паспорт для верифікації та ідентифікації. Це стосується операцій як в готівковій формі, так і з використанням банківської платіжної картки.


Банківською картою на сайті (Visa або MasterCard)

Виберіть спосіб оплати «Банківською картою (онлайн)» під час оформлення замовлення. Після перевірки даних замовлення, ви потрапите на сторінку платіжної системи.

Введіть:

• номер картки

• термін дії карти

• CVV / CVC код

І натисніть кнопку «Продовжити».

Після цього на сторінці з'явиться інформація про стан оплати. Оплата онлайн відбувається на сторінці, яка захищена сертифікатами безпеки. Для цієї мети ми використовуємо платіжний сервіс LiqPay з технологією захисту даних в мережі Інтернет.

Якщо клієнт/ка замовив/ла товари вартістю до 3000 грн, то вартість доставки посилки, а також у разі відмови з будь-яких причин у відділені чи під час кур’єрської доставки, сплачує клієнт/ка. Повернення посилки на склад сплачує бренд за власний рахунок.

Якщо клієнт/ка замовив/ла товари вартістю від 3000 грн, то вартість доставки посилки сплачує бренд. У разі повернення товарів або відмови з будь-яких причин у відділені чи під час кур’єрської доставки, повернення посилки на склад бренду сплачує клієнт/ка за власний рахунок.

Увага! Якщо сума замовлень перевищує 5000 грн. в день, для отримання замовлення необхідно пред'явити паспорт для верифікації та ідентифікації особи. Це стосується операцій як в готівковій формі, так і з використанням банківської платіжної картки.